KRYPNIANKA Krypno — KS WARMIA Grajewo

29 września, 2019 16:00 IV liga 2019/2020

Zapraszamy w niedzielę od 16:00!

1′ Rozpoczęła WARMIA

6′ Wrzutka gospodarzy w pole karne i wybija piłkę głową Arciszewski

7′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:1 Tomasz Dzierzgowski! świetna akcja grajewian – Mikucki z prawej strony odegrał przed pole karne do Dzierzgowskiego, który ładnym strzałem pokonał Jendruczka!

8′ Ciekawostka – Dzierzgowski pokonał swego kolegę z MOKS Słoneczny Stok Białystok – Jendruczek jest bramkarzem futsalowego zespołu

15′ Błąd naszej obrony i rzut rożny dla gospodarzy – po dośrodkowaniu wybijamy piłkę

19′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu bez zagrożenia pod bramką Jendruczka

20′ 20 minut za nami – nie ma zbyt wielu sytuacji bramkowych, ale mecz jest szybki i zawodnicy obu zespołów walczą na całym boisku

22′ Groźnie pod naszą bramką, ale strzał Turowskiego broni Święciński

25′ Niecelny strzał Janika

28′ Akcja Kondratowicza i rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu niecelny strzał głową Edisona – niewiele brakowało!

31′ Świetne podanie Kondratowicza do Dzierzgowskiego, ale Tomek zwlekał z oddaniem strzału i w końcu stracił piłkę

33′ Kondratowicz strzelił obok bramki

36′ Błąd Edisona który źle obliczył lot piłki po czym Kaczyński był sam na sam z naszym bramkarzem, ale w ostatniej chwili Arciszewski wybił mu piłkę i jest rzut rożny

37′ Wybijamy piłkę po dośrodkowaniu

39′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu Janik strzela prosto w ręce bramkarza

41′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:2 Tomasz Dzierzgowski! Świetne podanie Drażby do Mikuckiego, ten zgrał do Dzierzgowskiego, który z bliska podwyższa na 2:0 dla grajewian!

45′ Żółta kartka dla Edisona i rzut wolny dla gości blisko naszego pola karnego

45′ Wybijamy piłkę po dośrodkowaniu

45′ Koniec pierwszej połowy. Prowadzimy 2:0 na boisku silnej ekipy KRYPNIANKI, która gra dziś dobry mecz

46′ Drugą połowę zaczną gospodarze – Turowskiego zmienia po przerwie Czerech

49′ Rzut rożny dla gospodarzy – wybijamy piłkę po dośrodkowaniu

54′ Kolejny rzut rożny dla KRYPNIANKI – wybijamy piłkę po dośrodkowaniu

57′ Żółta kartka dla Cybulskiego

60′ Woźniewskiego zmienia Mateusz Butkiewicz a Dzierzgowskiego Kacper Niebrzydowski

64′ Niegowski zmienia Wojno

65′ Kondratowicz próbował się urwać obrońcom, ale dziś mu się to nie udaje

67′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu bardzo niecelny strzał Kondratowicza

70′ Święciński znakomicie odbija strzał Kaczyńskiego!

71′ GOL dla KRYPNIANKI! 1:2 Maciej Stachelek. Po dośrodkowaniu błąd naszej obrony i Stachelek z pola karnego trafia do siatki

73′ Rzut rożny dla WARMII, po dośrodkowaniu następny korner i.. następny

75′ Po trzecim dośrodkowaniu wybijają piłkę obrońcy

76′ Krupa zmienia Arciszewskiego

77′ Kolejny róg dla grajewian – świetny strzał Edisona znakomicie broni Jendruczek! Piłka szybowała w samo okienko bramki!

79′ I znowu rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu Edison miał okazję, ale nie trafił w bramkę!

83′ Janik strzela w ręce bramkarza

85′ Wójcicki zmienia Mikuckiego

85′ Rzut wolny dla KRYPNIANKI blisko naszego pola karnego – a do piłki podchodzi…bramkarz KRYPNIANKI – mocny strzał trafia w mur naszych zawodników

87′ Rzut rożny dla gospodarzy – po dośrodkowaniu piłka tylko cudem nie wpadła do naszej bramki

87′ Kolejny rzut rożny dla gospodarzy i tym razem wybijamy piłkę poza pole karne

89′ Na obiekt w Krypnie dotarła niewielka grupa kibiców… ŁKS Łomża

90′ 4 minuty dolicza sędzia do regulaminowego czasu gry

90′ + 2′ GOL dla KRYPNIANKI! 2:2 Maciej Stachelek. Dośrodkowanie z lewej strony boiska i Stachelek trafia do naszej bramki! :/

90′ + 4′ Koniec i tak jak w Michałowie tracimy punkty w doliczonym czasie gry….

29.09.2019 Krypno

KRYPNIANKA Krypno – WARMIA Grajewo 2:2 (0:2)

Bramki: 0:1 Tomasz Dzierzgowski 7′, 0:2 Tomasz Dzierzgowski 41′, 1:2 Maciej Stachelek 71′, 2:2 Maciej Stachelek 90′ + 2′

KRYPNIANKA: 1.Jendruczek – 10.Orłowski (Kpt), 24.Stachelek, 17.Wojno (64′ 22.NIegowski), 13.Jurgiel, 14.Jurgielewicz, 8.Stefanowicz (72′ 6.Gosko), 5.Kaczyński,11.Snarski, 77.Woźniewski (60′ 16.Butkiewicz), 18.Turowski (46′ 26.Czerech)

REZERWA: 25.Ł.Stachurski, 3.P.Stachurski, 22.Niegowski, 26.Czerech, 7.Gawędzki, 6.Gosko, 16.Butkiewicz

WARMIA: 1.Święciński –  5.Randzio,17.Arciszewski (Kpt) (76′ 2.Krupa), 18.Edison, 6.Stankiewicz –  10.Janik, 20.Drażba, 19.Cybulski, 4.Mikucki – 7.Dzierzgowski (60′ 9.Niebrzydowski), 11.Kondratowicz

REZERWA: 12.Sobolewski –  14.Marczykowski, 3.Koszczuk, 9.Niebrzydowski, 8.Chmielewski, 2.Krupa, 13.Wójcicki

Sędzia:Radosław Jemielity (Podlaski ZPN)
Żółte kartki: Edison, Cybulski (WARMIA)