Szczegóły

Data Czas Liga Sezon
1 września, 2019 16:00 IV liga 2019/2020

Podsumowanie

Witamy z Dąbrowy Białostockiej i zapraszamy śledzenia naszej relacji tekstowej od godziny 16:00

1′ Rozpoczął DĄB

5′  Pierwsze 5 minut to niemal 100% posiadania piłki przez WARMIĘ, ale bez sytuacji bramkowych

5′ Wrzucił piłkę Mikucki i po rykoszecie trafiła ona w poprzeczkę bramki DĘBU!

6′ Pierwszy rzut rożny dla WARMII i po chwili drugi

7′ Po dośrodkowaniu trochę zamieszania pod bramką gospodarzy ale nic z tego nie wyszło

14′ Cały czas przeważamy, ale póki co wciąż mamy bezbramkowy remis

16′ Okazja – Mikucki podcięty w polu karnym, ale sędzia nie dopatrzył się przewinienia

17′ Bardzo dobrze wygląda nasza gra do pola karnego gospodarzy, ale później trafiamy na autobus zaparkowany przed bramką DĘBU…

20′ Rzut rożny dla WARMII – dośrodkowanie Janika i łapie piłkę Okuła

22′ Kolejny korner dla grajewian – niecelny strzał głową Edisona po dośrodkowaniu

25′ Piąty rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu faul i piłka dla gospodarzy

29′ Kontratak gospodarzy i pierwsza okazja DĘBU – strzelał głową Ołów ale Sobolewski nie dał się zaskoczyć

33′ 6-ty róg dla WARMII – zero korzyści po rozegraniu

36′ Rzut wolny dla gospodarzy i piłka mocno wbita w nasze pole karne szybko opuszcza boisko

38′ Pierwszy korner dla gospodarzy – po dośrodkowaniu rozegranie i mocny strzał Petelskiego obok naszej bramki

45′ Minutę dolicza sędzia do regulaminowego czasu gry

45′ Żółta kartka dla Szydłowskiego

45′ + 1′ Koniec pierwszej połowy. Graliśmy dobrze, ale nasze ataki rozbijały się praktycznie przed polem karnym DĘBU. Z dużej przewagi, posiadania piłki nic w rezultacie nie wynikło. Oby w drugiej połowie było lepiej.

46′ Drugą połowę zaczyna WARMIA

52′ Znów bijemy głową w mur…przeważamy, ale gramy tak jakby boisko kończyło się na 20 metrach od bramki

56′ Kontratak gospodarzy i było niebezpiecznie, ale przejął piłkę Kamil Randzio

58′ Dośrodkowanie DĘBU i Sobolewski wybija piłkę na rzut rożny

59′ Po dośrodkowaniu wybijamy piłkę

60′ Podwójna zmiana w WARMII – Drażba i Dzierzgowski zmieniają Janika i Wójcickiego

61′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:1 Tomasz Dzierzgowski! Dośrodkowanie Mikuckiego i Dzierzgowski głową strzela gola!

62′ Świetna akcja Drażby i mocny strzał nad poprzeczką!

63′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:2 Tomasz Dzierzgowski! Zarzecki trafił w poprzeczkę a po chwili Dzierzgowski mocnym strzałem w róg zdobywa drugiego gola dla WARMII! Co za wejście naszego napastnika!!

69′ Kondratowicz sam na sam z Okułą strzela prosto w bramkarza DĘBU!

71′ Było groźnie pod naszą bramką, ale skiksował piłkarz DĘBU a po chwili piłka opuszcza boisko

75′ Zmiana w WARMII – za Kondratowicza wchodzi na boisko 16-letni Kacper Niebrzydowski. To wychowanek Akademii Piłkarskiej WARMII Grajewo!

77′ Dobra akcja ale po podaniu Drażby Stankiewicz był na spalonym

85′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:3 Tomasz Dzierzgowski! Piękna akcja Drażby, dośrodkowanie z lewej strony i Dzierzgowski popisuje się hat trickiem!

87′ Krupa i Marczykowski wchodzą na boisko za Stankiewicza i Mikuckiego

89′ Drażba do Niebrzydowskiego, który jest sam na sam z Okułą ale bramkarz gospodarzy wybija piłkę na róg

90′ Po dośrodkowaniu bliski zaskoczenia własnego bramkarza był jeden z obrońców DĘBU

90′ Koniec meczu. Odnosimy zwycięstwo w Dąbrowie Białostockiej po hat tricku Tomka Dzierzgowskiego!

01.09.2019 Dąbrowa Białostocka, Stadion Gminny

DĄB Dąbrowa Białostocka – WARMIA Grajewo 0:3 (0:0)

Bramki: 0:1 Tomasz Dzierzgowski 61′, 0:2 Tomasz Dzierzgowski 63′, 0:3 Tomasz Dzierzgowski 85′

DĄB: 1.Okuła – 88.Legenzow (Kpt), 6.Staszkiewicz, 5.Czerniawski, 8.Żybura, 77.Szydłowski (57′ 68.Wilczewski), 15.Korotkiewicz, 11.Roszkowski (62′ 23.P.Ołów), 17.Petelski, 7.Słoma, 9.R.Ołów

REZERWA: 10.Sobolewski, 23.P.Ołów, 68.Wilczewski

WARMIA: 12.Sobolewski –  5.Randzio (Kpt), 3.Tuzinowski, 18.Edison, 6.Stankiewicz (87′ 2.Krupa) – 4.Mikucki (87′ 14.Marczykowski), 10.Janik (60′ 20.Drażba), 19.Cybulski, 15.Zarzecki, 13.Wójcicki (60′ 7.Dzierzgowski) –  11.Kondratowicz (77′ 9.NIebrzydowski)

REZERWA: 1.Bieńkowski –  2.Krupa, 14.Marczykowski, 8.Mściwujewski, 7.Dzierzgowski, 9.Niebrzydowski, 20.Drażba

Sędzia:Dawid Deptuła (Podlaski ZPN)
Żółte kartki: Szydłowski (DĄB)