Szczegóły

Data Czas Liga Sezon
29 sierpnia, 2020 17:00 IV liga 2020/2021

Podsumowanie

Witamy z Siemiatycz. Za nieco ponad pół godziny rozpoczniemy tu mecz z będącym na fali w tym sezonie zespołem gospodarzy. Kilka zmian w naszym składzie. Nieobecni: Stankiewicz, Wójcicki, Górski, Krupa, Marczykowski oraz kontuzjowani Chmielewski i Tuzinowski.

1′ Rozpoczęła WARMIA

6′ Dobra akcja naszego zespołu i piłka do Bogdaniuka, który jednak był na dyskusyjnym spalonym

7′ Znów akcja WARMII, dośrodkowanie Bińczaka przejęli obrońcy gospodarzy

11′ Bardzo niecelny strzał Adama Barwiejuka

12′ Edison pięknie strzelił z rzutu wolnego z 35 metrów, ale piłka minęła bramkę

14′ Znowu ładna akcja Bińczaka, podanie do Popławskiego, którego strzał broni Karolczuk

16′ Świetnie wywalczył piłkę Nowik, wbiegł w pole karne i strzelił ale piłka trafiła w boczną siatkę

18′ Kolejna bardzo dobra akcja WARMII – Kondratowicz podał do Bińczaka, ten dobrze dośrodkował ale obrońca gospodarzy ubiegł Kamila Randzio i tylko rzut rożny

19′ Mikucki z rzutu rożnego trafia w siatkę nad poprzeczką

19′ Rzut rożny dla CRESOVII i przejmujemy piłkę po dośrodkowaniu

21′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:1 Dawid Kondratowicz. Akcja Mikuckiego z Bińczakiem, który zagrał do Nowika, ten odegrał do Bińczaka, który z linii końcowej posłał piłkę do Kondratowicza a ten strzela gola!

27′ Mocny strzał Daniela Barwiejuka, było otarcie o któregoś z naszych zawodników i rzut rożny dla CRESOVII

27′ Przejmujemy piłkę po dośrodkowaniu

29′ Znowu róg dla gospodarzy – i znowu ofiarnie wybijamy piłkę

32′ Bogdaniuk faulowany w polu karnym i mamy rzut karny

33′ GOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:2 Dawid Kondratowicz! Perfekcyjnie wykonany rzut karny przez Dawida i prowadzimy 2:0 w Siemiatyczach!

37′ Żółte kartki dla Bogdaniuka i Kryńskiego

38′ Świetna akcja WARMII, Bogdaniuk w polu karnym, ale zbyt mocno wypuścił sobie piłkę i tracimy ją

40′ Rzut rożny dla WARMII – dośrodkowanie i próbował strzelać Arciszewski, ale obrońca wybił piłkę

45′ O minutę przedłuża sędzia pierwszą połowę

45′ + 1′ Koniec pierwszej, niezwykle udanej połowy w wykonaniu naszego zespołu. Bardzo dawno nie widziałem tak grającej WARMII – walka, zaangażowanie na całym boisku.

46′ Drugą połowę zaczyna CRESOVIA – bez zmian w obu zespołach

47′ Świetne dośrodkowanie Popławskiego z rzutu wolnego i Edison strzela głową ponad bramką

49′ Spora grupa kibiców WARMII dotarła na mecz i słyszymy głośny doping dla naszego zespołu!

50′ Bińczak kapitalnie zagrał do Kondratowicza, ten znalazł Bogdaniuka, który jednak za daleko wypuścił sobie piłkę i złapał ją Karolczuk

57′ Świetna akcja WARMII i Bińczak faulowany w polu karnym i mamy drugi rzut karny w tym meczu

58′ Kondratowicz strzela – Karolczuk broni

59′ Strzał Arciszewskiego broni Karolczuk

61′ Strzał Kondratowicza obok bramki

61′ Konachowicz zmienia Walendzika

62′ Rzut rożny i po dośrodkowaniu wybija piłkę Mikucki

62′ GOL dla CRESOVII! 1:2 Kacper Zazuliński. Strzał Zazulińskiego z pola karnego, rykoszet i Święciński pokonany.

67′ W doskonałej sytuacji dla CRESOVII Święciński ratuje nas przed utratą bramki

68′ Kondratowicza zmienia Sypytkowski

73′ Edison mocno strzela z rzutu wolnego z 35 metrów, z trudem ale jednak broni Karolczuk

77′ Kuriozalna sytuacja – Mikucki z rzutu wolnego trafia do bramki, ale sędzia nakazuje… powtórkę stałego fragmentu gry z powodu przepychanki zawodników w polu karnym. Ponowny strzał Mikuckiego trafia w mur zawodników CRESOVII

83′ Popławski dośrodkowuje z rzutu wolnego – strzał głową Arciszewskiego i łapie piłkę Karolczuk

84′ Niebrzydowski zmienia Bogdaniuka

88′ Śleszyński zmienia Popławskiego

90′ Dwie minuty doliczone do regulaminowego czasu gry

90′ + 1′ Rzut rożny dla WARMII – tracimy piłkę po dośrodkowaniu

90′ + 2′ Bińczaka zmienia Hołtyn

90′ + 3′ Rzut rożny dla CRESOVII – po dośsrodkowaniu heroicznie wybijamy piłkę!

90′ + 3′ KONIEC meczu. Zasłużenie wygrywamy w Siemiatyczach i wreszcie zdobywamy 3 punkty!

29.08.2020 Siemiatycze, Stadion Miejski
CRESOVIA Siemiatycze – WARMIA Grajewo 1:2 (0:2)
Bramki: 0:1 Dawid Kondratowicz 21′, 0:2 Dawid Kondratowicz (rzut karny) 33′, 1:2 Kacper Zazuliński 62′

CRESOVIA: 1.Karolczuk – 16.Nowicki (Kpt), 19.A.Barwiejuk, 26.Moczulski, 25.Walendzik (61′ 7.Konachowicz), 5.Kurek, 21.Łopaciuk, 15.Jeleszuk, 6.Kryński, 11.Zazuliński, 10.D.Barwiejuk
REZERWA: 29.Koc – 8.Dawidziuk, 4.Krasowski, 9.Kosiński, 7.Konachowicz, 3.Gierasimiuk

WARMIA: 12.Święciński –  4.Mikucki, 17.Arciszewski, 18.Edison, 5.Randzio – 6.Bińczak (90′ 13.Hołtyn) , 10.Popławski (88′ 8.Śleszyński), 15.Koszczuk, 19.Nowik, 9.Bogdaniuk  (84′ 2.Niebrzydowski) – 7.Kondratowicz (68′ 16.Sypytkowski)

REZERWA: 1.Sobolewski – 2.Niebrzydowski, 13.Hołtyn, 3.Kukliński, 8.Śleszyński, 16.Sypytkowski,

Sędzia: Dawid Deptuła (Podlaski ZPN)

Żółte kartki: Kryński (CRESOVIA), Bogdaniuk, Bińczak (WARMIA)