RELACJA LIVE Z MECZU WARMIA GRAJEWO – DĄB DĄBROWA BIAŁOSTOCKA

Witamy! Za niespełna kwadrans rozpocznie się ostatni mecz sezonu w którym w Grajewie WARMIA podejmie DĄB Dąbrowa Białostocka. Wciąż jesteśmy w grze o awans – musimy wygrać dzisiejszy mecz i liczyć na potknięcie (remis lub porażka) KS Wasilków, które o 17:00 rozpoczyna mecz w Mońkach z PROMIENIEM.

1′ Rozpoczyna WARMIA

2′ Pierwszy rzut rożny dla WARMII – dośrodkowaną piłkę łapie Okuła

4′ Sypytkowski szukał podaniem Dzierzgowskiego ale na spalonym był nasz napastnik

6′ Ładna akcja WARMII, którą kończy strzał Stankiewicza – broni Okuła

8′ GOL dla DĘBU! 0:1 Dawid Tochwin. Akcja DĘBU po której strzelał Dudziuk, piłkę na poprzeczkę odbił Święciński a po chwili strzał Tochwina wybił z bramki Arciszewski, ale zdaniem arbitra piłka przekroczyła linię bramkową!

10′ Dzierzgowski przewrócony w polu karnym gości, lecz sędzia nie dostrzegł przewinienia!

12′ Kontuzji doznał Sypytkowski i opuszcza boisko

13′ Akcja WARMII – Dzierzgowski do Mikuckiego a ten z ostrego kąta strzela obok bramki

14′ Drażba wchodzi na boisko w miejsce Sypytkowskiego

18′ Ależ to była okazja! Strzelał Randzio, odbił piłkę Okuła a dobitka Mikuckiego trafia w bramkarza!

22′ Znów Mikucki marnuje kapitalną okazję! A po chwili jeszcze to samo robi Kondratowicz!

26′ Świetne podanie Cybulskiego do Kondratowicza a ten sam na sam z bramkarzem strzela tuż obok słupka! marnujemy seryjnie okazje bramkowe!

28′ Strzał Mrowińskiego broni Święciński

29′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu obrońca o mały włos zaskoczyłby własnego bramkarza – kolejny róg!

29′ Kolejne dośrodkowanie i Edison był bliski zdobycia gola – złapał piłkę Okuła

32′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:1 Tomasz Dzierzgowski! Świetna akcja WARMII – Drażba do Kamila Randzio, ten dośrodkował a Dzierzgowski wślizgiem wbił piłkę do bramki!

34′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 2:1 Przemysław Zarzecki! Wrzucił piłkę w pole karne Arciszewski a tam Przemek Zarzecki precyzyjną główką skierował ją do bramki!

37′ Znów okazja WARMII ale spóźnił się do piłki Zarzecki!

37′ Żółta kartka dla Arciszewskiego

40′ Znowu kapitalna akcja WARMII, zaczął Drażba do Stankiewicza a ten dobrze dośrodkował do Dzierzgowskiego, który jednak niecelnie strzelił głową

45′ Koniec pierwszej połowy. Prowadzimy 2:1 choć gramy bardzo nieskutecznie.

46′ Drugą połowę zacznie DĄB

49′ Okazja Mikuckiego, ale nie dosięgnął piłki

55′ Ładny rajd Stankiewicza i niestety, nieudane dośrodkowanie

58′ Żółta kartka dla Dudziuka za faul na Dzierzgowskim

59′ Rzut wolny dla WARMII – 20 metrów od bramki

59′ Strzał Edisona, piłka odbiła się od zawodników DĘBU i złapał ją Okuła

60′ Yamaguchi zastąpił Dudziuka

62′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 3:1 Dawid Kondratowicz! Dzierzgowski dograł piłkę w pole karne, minął się z nią Mikucki ale dopadł do niej Kondratowicz, wymanewrował obrońcę i w gąszczu nóg znalazł drogę do siatki!

64′ Okazja dla DĘBU i rzut rożny dla gości

64′ Po dośrodkowaniu wybijamy piłkę

65′ Znów korner dla DĘBU. I znów wybijamy piłkę po dośrodkowaniu

67′ Arciszewskiego i Drażbę zmieniają Koszczuk i Kozikowski

68′ Okazja – strzał Kamila Randzio i tylko rzut rożny!

69′ Po dośrodkowaniu bliski gola był Edison

69′ Okuła broni strzał Dzierzgowskiego!

72′ Po strzale Dzierzgowskiego zagranie ręką w polu karnym obrońcy DĘBU i mamy rzut karny!

73′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 4:1 Tomasz Dzierzgowski! Pewnie wykonana jedenastka i prowadzimy 4:1.

75′ Za Kondratowicza wszedł na boisko Wójcicki

75′ Mocny strzał Cybulskiego obok bramki DĘBU!

76′ Okuła instynktownie odbija strzał Mikuckiego!

77′ Mikucki marnuje doskonałą okazję!

79′ Groźny strzał Słomy z rzutu wolnego broni Święciński

80′ Yamaguchi ukarany żółtą kartką

82′ Marczykowski zmienia Mikuckiego

83′ Świetne podanie do Dzierzgowskiego i dyskusyjny spalony…

83′ Dzierzgowski do Wójcickiego ale zabrał mu piłkę Okuła

84′ Dzierzgowski próbował szczęścia przewrotką ale piłka minęła bramkę!

86′ Świetną okazję marnuje Kozikowski!

87′ Marczykowski przed szansą ale piłkę złapał Okuła!

88′ Stankiewicz ukarany żółtą kartką

90′ Trzy minuty doliczył sędzia do regulaminowego czasu gry

90′ + 3′ Koniec meczu. Wygraliśmy 4:1 ale zostajemy w IV lidze. Wasilków wygrywa w Mońkach.

22.06.2019 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo – DĄB Dąbrowa Białostocka 4:1 (2:1)

Bramki: 0:1 Dawid Tochwin 8′, 1:1 Tomasz Dzierzgowski 32′, 2:1 Przemysław Zarzecki 34′, 3:1 Dawid Kondratowicz 62′, 4:1 Tomasz Dzierzgowski 73′ (rzut karny)

WARMIA: 1.Święciński –  5.Randzio, 17.Arciszewski (Kpt) (67′ 14.Koszczuk), 18.Edison, 6.Stankiewicz – 4.Mikucki (82′ 8.Marczykowski), 19.Cybulski, 15.Zarzecki, 16.Sypytkowski  (14′ 20.Drażba, 67′ 10.Kozikowski) –  11.Kondratowicz (75′ 13.Wójcicki), 7.Dzierzgowski

REZERWA: 12.Bieńkowski –  2.Krupa,13.Wójcicki, 8.Marczykowski, 20.Drażba, 10.Kozikowski, 14.Koszczuk

DĄB: 1.Okuła – 3.Sujeta (Kpt), 5.Czerniawski, 88.Dzitkowski, 8.Dudziuk (60′ 77.Yamaguchi), 23.Mrowiński, 15.Korotkiewicz, 6.Sołowiej, 11.Roszkowski, 7.Słoma, 17.Tochwin
REZERWA: 12.Aleksiejczuk, 77.Yamaguchi

Sędzia: Daniel Niemyjski (Podlaski ZPN)
Żółte kartki: Arciszewski, Stankiewicz (WARMIA), Dudziuk, Yamaguchi (DĄB)