RELACJA LIVE Z MECZU HETMAN BIAŁYSTOK – WARMIA GRAJEWO

Witamy z Białegostoku. To już ostatni wyjazdowy mecz w tym sezonie. W składzie WARMII brakuje dziś Łukasza Domurata i Pawła Drażby. Za chwilę rozpoczynamy relację.  Zostańcie z nami!

1′ Zaczyna WARMIA

2′ Świetna okazja WARMII – Kondratowicz sam na sam z bramkarzem, ale strzela prosto w niego!

3′ W rewanżu Kiersnowski strzela tuż obok naszej bramki

4′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:1 Dawid Kondratowicz. Odbita piłka trafia do Kondratowicza a ten w sytuacji sam na sam poprawia się i trafia do bramki!

7′ Mikucki strzela nad bramką HETMANA

8′ Dzierzgowski faulowany tuż przy linii pola karnego z lewej strony boiska

8′ Po dośrodkowaniu ponowna wrzutka i łapie piłkę Makowski

15′ Mamy przerwę w grze – na boisku leży kontuzjowany zawodnik gospodarzy

17′ Sawickiego zmienia Dawidziuk

18′ Kiersnowski ukarany żółtą kartką za faul na Dzierzgowskim

21′ Mielibyśmy gola sezonu!! Ale piłka po strzale (dośrodkowaniu??) Kamila Randzio minęła słupek!

24′ Rzut rożny dla HETMANA – po dośrodkowaniu wybił piłkę Mikucki

25′ Rzut wolny dla WARMII sprzed pola karnego gospodarzy

25′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:2 Paweł Sypytkowski! Pięknem precyzyjne dośrodkowanie Cybulskiego i „główka” Sypytkowskiego daje nam drugiego gola!

32′ Ciężko się gra na sztucznym boisku przy tak upalnej pogodzie jaka jest dziś w Białymstoku

35′ Po podaniu Dzierzgowskiego Sypytkowski był sam na sam z bramkarzem, ale Makowski ubiegł go i wyłuskał piłkę

42′ Rzut rożny dla HETMANA – po rozegraniu piłka szybko opuszcza boisko

44′ Brutalny faul KIersnowskiego na Stankiewiczu i nie ma kartki! Ten zawodnik był już wcześniej ukarany i najwyraźniej sędzia nie chciał go usunąć z boiska

45′ Koniec pierwszej połowy. Prowadzimy 2:0 i jak dotąd kontrolujemy przebieg tego spotkania.

46′ Drugą połowę zaczyna HETMAN

48′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu piłkę wybijają obrońcy

48′ Dzierzgowski faulowany w polu karnym i rzut karny dla WARMII!

49′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 0:3 Tomasz Dzierzgowski! Pewny strzał w róg i prowadzimy 3:0 w Białymstoku!

56′ Rzut rożny dla HETMANA – po dośrodkowaniu wybijamy piłkę

59′ Groźnie pod naszą bramką, ale broni Święciński

60′ Wójcicki zmienia Sypytkowskiego

61′ Ładny strzał Cybulskiego tuż nad poprzeczką!

65′ Chyliński zmienia Kondratowicza

69′ Krupa zmienia Mikuckiego

75′ Było groźnie, ale fatalnie przestrzelił wprowadzony po przerwie Prusinowski

77′ GOL dla HETMANA! 1:3 Krystian Dawidziuk. Ładna akcja gospodarzy i Dawidziuk strzałem zza pola karnego pokonał Święcińskiego

80′ Zarzeckiego zmienia Kozikowski

82′ Strzał Kiersnowskiego broni Święciński

89′ Wyraźnie wszyscy zawodnicy mają już dość gry w tym upale

90′ Trzy minuty dolicza sędzia do regulaminowego czasu gry

90′ + 2′ Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego niecelnie strzelał głową Dzierzgowski

90′ + 3′ Koniec meczu. Ciągle jesteśmy w grze o awans do III ligi.

16.06.2019 Białystok, Stadion Miejski (boczne boisko)

HETMAN Białystok – WARMIA Grajewo 1:3 (0:2)

Bramki: 0:1 Dawid Kondratowicz 4′, 0:2 Paweł Sypytkowski 25′, 0:3 Tomasz Dzierzgowski 49′ (rzut karny), 1:3 Krystian Dawidziuk 77′

HETMAN: 22.Makowski – 10.Plaga (Kpt), 14.Platnikov, 6.Sawicki (17′ 8.Dawidziuk), 17.Tarnogórski, 2.Luty, 7.Wirżyński, 11.Kiersnowski, 16.Trąbka, 18.Cudowski, 15.Kalabukhau

REZERWA: 9.Prusinowski, 8.Dawidziuk, 13.Leszek, 5.Leśniewski

WARMIA: 1.Święciński – 5.Randzio, 17.Arciszewski  (Kpt), 18.Edison (75′ 14.Koszczuk), 6.Stankiewicz – 4.Mikucki (69′ 2.Krupa), 19.Cybulski, 15.Zarzecki (80′ 10.Kozikowski), 16.Sypytkowski (60′ 13. Wójcicki) –  7.Dzierzgowski, 11.Kondratowicz (65′ 8.Chyliński)

REZERWA: 12.Bieńkowski –  2.Krupa, 8.Chyliński, 10.Kozikowski, 13.Wójcicki, 14.Koszczuk

Sędzia: Paweł Tokarewicz (Podlaski ZPN)
Żółte kartki: Kiersnowski (HETMAN)