RELACJA LIVE Z MECZU WARMIA GRAJEWO – KS MICHAŁOWO

Witamy! przed nami kolejna relacja z IV-ligowego meczu WARMII. To przedostatni mecz naszego zespołu w tym sezonie na własnym obiekcie. Do składu wracają dziś Dzierzgowski i Zarzecki – obaj po pauzie za kartki. Jest w 18-tce meczowej też Marcin Arciszewski, który ostatnio nie grał z powodu urazu, ale zacznie on mecz na ławce rezerwowych.

1′ Rozpoczęli goście i od raz było niebezpiecznie pod naszą bramką! Wrzucał piłkę Kondracki, ale na nasze szczęście Roszkowski spóźnił się do piłki

4′ Od pierwszych minut przewaga gości i teraz pierwszy rzut rożny dla michałowian

5′ Po dośrodkowaniu niecelny strzał głową i piłka opuszcza boisko

6′ Z 25 metrów od naszej bramki z rzutu wolnego strzelał Kondracki, ale niecelnie

9′ Strzał zza pola karnego Skiepki i broni Święciński

10′ Drugi rzut rożny dla gości, którzy dominują na boisku od początku spotkania

11′ Szybko przejmujemy piłkę po dośrodkowaniu

12′ Mocny, ale bardzo niecelny strzał Kołczyńskiego

13′ Wreszcie jakiś atak grajewian i rzut rożny – po dośrodkowaniu kontratak gości i trzeci korner dla nich

15′ Dośrodkowanie, odbita piłka i strzał Tchórznickiego wysoko nad naszą bramką

16′ Znów atak gości i niecelny strzał Kondrackiego

22′ Kondracki strzela głową i broni Święciński

23′ Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Cybulskiego niepewna interwencja Kucharczyka, odbitą piłkę wrzucił jeszcze Kozikowski ale bramkarz gości naprawił błąd

27′ Wzorowa akcja WARMII – Randzio z Dzierzgowskim, który wpadł w pole karne wyłożył piłkę ale nikt z naszych zawodników do niej nie doszedł

28′ Zmiana w WARMII – za Sypytkowskiego wchodzi Drażba

29′ Z rzutu wolnego z 30 metrów strzelał Kondracki, ale bardzo niecelnie

36′ Cybulski wrzucił piłkę z rzutu wolnego a Kozikowski głową strzelił minimalnie obok słupka

38′ Paweł Drażba ukarany żółtą kartką

39′ Bardzo niecelny strzał Edisona

42′ Żółta kartka dla Kozikowskiego

43′ Nieudana próba Dzierzgowskiego

45′ Znów próbował Dzierzgowski, ale złapał piłkę Kucharczyk

45′ Dwie minuty doliczył sędzia do regulaminowego czasu gry

45′ + 1′ Żółta kartka dla Tchórznickiego

45′ + 2′ Cybulski dośrodkował z rzutu wolnego, strzelał głową Drażba ale Kucharczyk bez problemu złapał piłkę

45′ + 2′ Koniec pierwszej połowy. Gramy słabo i mam wrażenie, że mocno odczuwamy dziś trudy czterech meczów w ciągu ostatnich dwóch tygodni

Po przerwie na boisko wejdzie Arciszewski zmieniając Kozikowskiego. U gości za Tomczyka wszedł Andruszko

46′ Drugą połowę zaczyna WARMIA

47′ Żółta kartka dla Małyszki

51′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu kolejny korner a po kolejnym goście wybijają piłkę

52′ Rzut wolny dla WARMII z prawej strony w pobliżu bocznej linii pola karnego

53′ Po dośrodkowaniu bliski zdobycia gola był Zarzecki, ale piłka poszybowała ponad poprzeczką!

55′ Niebezpiecznie – rzut wolny dla gości z narożnika naszego pola karnego – dośrodkowanie i wybija piłkę Arciszewski

57′ Znów piłka w naszym polu karnym i na róg wybija ją Zarzecki

58′ Po dośrodkowaniu duże zamieszanie pod naszą bramką i świetnie spisał się Święciński

59′ Rzut wolny dla WARMII z lewej strony boiska – dośrodkowanie Cybulskiego i wybija piłkę Kucharczyk

60′ Domurata zmienia Kondratowicz

67′ Charkiewicz ukarany żółtą kartką

68′ Dośrodkowanie z rzutu wolnego Mateusza Cybulskiego i łapie piłkę Kucharczyk

68′ Okazja gości ale przytomnie zachował się Stankiewicz

70′ Świetne podanie Drażby do Mikuckiego, ale ubiegł naszego piłkarza Kucharczyk

73′ Roszkowski strzela po kontrataku i świetnie broni Święciński

75′ Rzut wolny dla WARMII – dośrodkował Cybulski, głową uderzył piłkę Arciszewski, ale zbyt lekko by stworzyć problem Kucharczykowi

79′ Kucharczyk z trudem odbija strzał Drażby!

80′ Duży błąd Edisona i bliscy zdobycia gola byli goście!

81′ Chyliński zmienia Drażbę

81′ Wójcicki zmienia Mikuckiego

82′ Rzut rożny dla WARMII – w boczną siatkę dośrodkował Cybulski…

87′ Dzierzgowski ukarany żółtą kartką

90′ Kondrackiego zmienia Kamil Tomczyk

90′ GOL dla KS Michałowo. 0:1 Łukasz Roszkowski, Dosrodkowanie z prawej strony boiska i Roszkowski mocnym strzałem pokonał Święcińskiego

90′ + 2′ Żółta kartka dla Wójcickiego

90′ + 3′ Rzut rożny dla WARMII – dośrodkowanie nieudane

90′ + 4′ koniec meczu. Przegrywamy z Michałowem i … zmęczeniem po ciężkiej serii spotkań. Cóż, tracimy fotel lidera ale może lepiej gonić niż być gonionym.