RELACJA LIVE Z MECZU WARMIA GRAJEWO – KS WASILKÓW

Witamy z Grajewa. przed nami hitowo zapowiadający się mecz na szczycie tabeli IV ligi podlaskiej.

1′ Rozpoczęli goście

2′ Ładna akcja WARMII i przed szansą był Cybulski. Jednak sędzia dopatrzył się przewinienia naszego zawodnika

5′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:0 Marcin Mikucki! Akcja z lewej strony boiska, zaczął Drażba, później Dzierzgowski aż piłka trafiła do Mikuckiego, który z bliska wpakował ją do siatki!

15′ Kończy się pierwszy kwadrans gry – na razie przeważa WARMIA, czego efektem jest jednobramkowe prowadzenie

17′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 2:0 Tomasz Dzierzgowski! Kapitalne zagranie Drażby do Dzierzgowskiego, który strzela w długi róg i prowadzimy 2:0!

19′ Rzut rożny dla gości – po dośrodkowaniu wybił piłkę Mikucki

22′ Z dużą przyjemnością patrzy się dziś na grę grajewian – zaangażowanie, walka na wysokim poziomie!

24′ Z rzutu wolnego wrzucał piłkę Cybulski i Nowajczyk wybija ją z kłopotami

28′ Żółta kartka dla Butkiewicza – brzydki faul na Dzierzgowskim

29′ Pierwsza groźniejsza akcja gości i świetna interwencja Święcińskiego

32′ Rzut rożny dla gości – po dośrodkowaniu bardzo niecelny strzał Niegowskiego

39′ Niezła akcja gości i znów Święciński świetnie łapie piłkę po dośrodkowaniu Stysia

40′ Okazja wasilkowian i strzał w poprzeczkę, lecz z pozycji spalonej i sędzia bez wahania przerwał grę

42′ Wreszcie akcja WARMII – Mikucki przerzucił na lewą stronę i z woleja kopnął piłkę Drażba, lecz to był bardzo nieudany strzał

43′ Znowu rzut rożny dla gości i szybko przejmujemy piłkę

45′ Po raz trzeci Święciński łapie piłkę po groźnym dośrodkowaniu z lewej strony boiska

45′ + 1′ Koniec pierwszej połowy – prowadzimy 2;0 grając naprawdę bardzo dobrze!

46′ Drugą połowę zaczyna WARMIA. Nie ma zmian w składach

49′ Panek strzela i broni Święciński

53′ Piękne podanie Drażby do Cybulskiego, strzał i rzut rożny dla WARMII

54′ Po dośrodkowaniu obrońcy KS Wasilków wybijają piłkę poza pole karne

59′ Kapitalne zagranie Domurata do Mikuckiego, ale uprzedził Marcina bramkarz gości!

60′ Zmiana w KS – za Stysia wszedł Langa

61′ Rzut rożny dla gości – dośrodkowanie w boczną siatkę

61′ Randzio zastąpił Koszczuka

63′ Dośrodkowanie i Panek strzela głową, ale bez problemu łapie piłkę Święciński

66′ Panek niecelnie z rzutu wolnego

67′ Pawłowskiego zmienia Ślwiwowski

70′ Z urazem opuszcza boisko Arciszewski a zastąpił go Kondratowicz

71′ Groźnie pod naszą bramką – pogubił się jednak Rybakowski i Święciński złapał piłkę

72′ Drażba ukarany żółtą kartką

73; Rybakowski z żółtą kartką

74′ Dobra akcja WARMII – na spalonym był jednak Kondratowicz

75′ Sypytkowski zmienia Drażbę a Panka Cichoński

76′ Groźnie pod naszą bramką ale Śliwowski strzela wysoko nad poprzeczką!

79′ Akcja WARMII – kończy ją Sypytkowski strzałem głową, zbyt lekkim by zagrozić bramce

85′ Rybakowskiego zmienia Kajewski

87′ Żółta kartka dla Kamila Randzio

89′ Groźnie! Strzela Śliwowski ale 17-letni Filip święciński jest dzisiaj znowu pewnym punktem naszego zespołu!

90′ Aż 6 minut dolicza sędzia do regulaminowego czasu gry

90′ + 1′ Mikuckiego zmienia Chyliński

90′ + 3′ Strzelał Ostaszewski, ale trafił w Kamila Randzio!

90′ + 3′ Ależ szansę zmarnował Sypytkowski! Świetne podanie od Cybulskiego i Sypytkowski sam na sam z bramkarzem strzela obok bramki!

90′ + 4′ Śliwowski głową i świetnie broni Święciński!

90′ + 6′ Wójcicki zmienia Dzierzgowskiego

90′ + 7′ KONIEC. Wygrywamy bardzo ważny mecz i obejmujemy fotel lidera IV ligi podlaskiej!