RELACJA LIVE Z MECZU WARMIA GRAJEWO – MKS MIELNIK

Witamy! Przed nami kolejny mecz ligowy WARMII w którym nasz zespół podejmie dziś MKS Mielnik. Wielu kibiców zdawało sobie w minionym tygodniu pytanie „czy przyjadą?”. Przyjechali. Ale późno – dopiero o 15:30 i w związku z tym mecz rozpocznie się kilka minut po 16:00. Goście przyjechali w zaledwie 11- osobowym składzie. W naszej ekipie wiele zmian – na ławce zaczną mecz Drażba i Dzierzgowski. Zabrakło w kadrze WARMII na ten mecz kontuzjowanych Sobolewskiego i Randzio.

Mamy 15 minut opóźnienia, ale już za chwilę rozpocznie się mecz

1′ Zaczyna WARMIA

1′ Groźna akcja MKS – z prawej strony strzelał Andryszek, Święciński świetnie odbił strzał i goście mają rzut rożny

2′ Po dośrodkowaniu drugi korner dla gości – Edison wybił piłkę poza nasze pole karne

3′ Stańczuk łapie piłkę po dośrodkowaniu Mikuckiego

7′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 1:0 Marcin Mikucki! Kapitalne dalekie podanie Edisona do Mikuckiego, który w polu karnym zachował się niczym wytrawny napastnik i pokonał Stańczuka!

13′ Znowu bardzo pewna interwencja 17 letniego Święcińskiego, który łapie piłkę po dośrodkowaniu

14′ Było groźnie pod naszą bramką, ale Edison zablokował zawodnikowi MKS dojście do piłki

17′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu wybijają piłkę obrońcy MKS

20′ Mocny strzał Cybulskiego obok bramki gości

21′ Ładna akcja WARMII i strzał Mikuckiego broni Stańczuk

23′ GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL dla WARMII! 2:0 Paweł Sypytkowski! Składna akcja WARMII – dośrodkowanie Mikuckiego z prawej strony i Sypytkowski ze spokojem umieszcza piłkę w siatce strzałem z pola karnego

24′ Akcja MKS ale piłkę łapie Święciński

27′ Rzut rożny dla grajewian – po dośrodkowaniu przejmują piłkę goście

29′ Kozikowski wrzucił piłkę Mikuckiemu, ale ten strzelił wysoko ponad bramką

31′ Dośrodkowanie Kozikowskiego wzdłuż linii bramkowej, ale żaden z naszych piłkarzy nie doszedł do piłki

34′ Pozornie niegroźna sytuacja w naszym polu karnym i rzut karny dla MKS

35′ GOL dla MKS. 2:1 Łukasz Pawluczuk. Strzał Pawluczuka świetnie broni Święciński, ale odbita piłka trafia ponownie do zawodnika gości i ten strzela gola

38′ Strzał Andryszka broni Święciński

39′ Błąd Stańczuka i Mikucki był bliski zdobycia gola

39′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu Cybulskiego wybił piłkę z bramki któryś z obrońców MKS

40′ W starciu z Mikuckim ucierpiał Rycerski i opuścił boisko. Goście będą grać w dziesiątkę, bo nie mają rezerwowych…

45′ Zarzecki strzela wysoko ponad bramką

45′ + 2′ Koniec pierwszej połowy. Prowadzimy 2:1 ale gramy słabo, zbyt wolno i bez pomysłu

A po przerwie na boisku pojawią się w naszym zespole Kondratowicz, Stankiewicz, Drażba i Dzierzgowski. Opuścili boisko Krupa, Kozikowski, Sypytkowski i Chyliński

46′ Rozpoczęli goście, którzy wyszli w pełnym składzie – Rycerski, który w pierwszej połowie zszedł do szatni … pojawił się znowu na boisku. Ale jaja… 😀

46′ Strzał Drażby nad bramką

49′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu piłka trafia do siatki, ale sędzia dopatrzył się faulu na bramkarzu MKS

51′ Tymczasem Święciński świetnie powstrzymuje szarżującego Pawluczuka!

53′ Po dośrodkowaniu Mikuckiego Kondratowicz strzela obok bramki

56′ GOL dla MKS! 2:2 Łukasz Pawluczuk. fatalny błąd naszej obrony, która próbowała złapać na spalonym napastnika gości, tymczasem Pawluczuk doszedł do piłki, ograł Święcińskiego i strzelił do pustej bramki

60′ Strzał Dzierzgowskiego i tylko rzut rożny a po dośrodkowaniu tracimy piłkę

62′ Zamieszanie pod bramką MKS ale wybijają piłkę obrońcy

65′ Zmiana w WARMII – za Mikuckiego wchodzi na boisko Mściwujewski

68′ Ładny strzał Drażby z trudem broni Stańczuk

68′ Rzut rożny dla WARMII a po chwili następny – po kolejnym dośrodkowaniu było blisko zdobycia gola, ale ostatecznie strzał Dzierzgowskiego obok bramki

70′ Szarża Kondratowicza prawą stroną boiska i nikt nie doszedl do jego podania

72′ Znów z daleka strzela Drażba i znów z trudem broni Stańczuk

73′ Rzut rożny dla WARMII i znowu żadnych korzyści dla naszego zespołu

75′ Piękny strzał Zarzeckiego ale tylko obok bramki

78′ Rzut rożny dla WARMII – po dośrodkowaniu Cybulskiego Zarzecki trafia w poprzeczkę

85′ Trzeba to w końcu napisać – gramy fatalnie

86′ Rzut rożny dla WARMII, po chwili kolejny – okazja Drażby i kolejny korner! Po następnym dośrodkowaniu i mocnym strzale Drażby jeszcze przewrotka Zarzeckiego i piłka za bramką

88′ Po dośrodkowaniu Edisona okazja i tylko rzut rożny

90′ Trzy minuty dolicza sędzia do regulaminowego czasu gry

90′ + 2′ Żółta kartka dla Pawluczuka

90′ + 3′ Koniec meczu. To jest wstyd remisować w takim stylu z zespołem, który przyjechał w jedenastu. Tyle komentarza.

18.05.2019 Grajewo, Stadion Miejski im. Witolda Terleckiego

WARMIA Grajewo – MKS Mielnik  2:2 (2:1)

Bramki: 1:0 Marcin Mikucki 7′, 2:0 Paweł Sypytkowski 23′, 2:1 Łukasz Pawluczuk 35′, 2:2 Łukasz Pawluczuk 56′

WARMIA: 1.Święciński–  3.Domurat, 17.Arciszewski  (Kpt), 18.Edison, 2.Krupa (46′ 6.Stankiewicz) – 4.Mikucki (65′ 8.Mściwujewski),19.Cybulski, 10.Kozikowski (46′ 11.Kondratowicz), 15.Zarzecki 16.Sypytkowski (46′ 20.Drażba) – 9.Chyliński (46′ 7.Dzierzgowski)

REZERWA: 12.Bieńkowski – 6.Stankiewicz, 20.Drażba, 7.Dzierzgowski,11.Kondratowicz, 8.Mściwujewski, 14.Koszczuk

MKS: 18.Stańczuk – 19.Treszczotko (Kpt), 8.Borowy, 20.Golonko, 3.Gajewski, 6.Wielogórski, 15.Rycerski, 5.Jakimczuk, 9.Pawluczuk, 7.Niewiarowski, 2.Andryszek